HAKKIMIZDA

Macera Adası Mayıs 2010’da eğlence sektörlerinde uzmanlaşmış bir firma olan Konsept İstanbul Ltd. Şti tarafından açılmış, her yaşa hitap eden farklı konseptli oyun alanlarıyla unutulmaz deneyimler sunan bir kuruluştur.

Oyun alanlarıyla çocukların fiziksel gelişimlerine ve sosyalleşmelerine yardımcı olacak, gençlerin ve yetişkinlerin günlük hayatlarına renk katacak adrenalini bol aktiviteler bir araya getirilerek alışılmışın dışında bir eğlence merkezi olarak tasarlanmıştır.

Özel olarak ithal edilen oyun alanları ve yaratıcı ekibimizle, Macera Adası sadece pek çok farklı aktiviteyi bir araya getirmiş olmanın dışında eğitim yılı boyunca yapacağı etkinliklerle eğitsel öğeleri de içerisinde bulundurmayı ve eğlenmeyi seven herkes için vazgeçilmez bir mekan olmayı amaçlamaktadır.

Alışveriş merkezi ziyaretçilerinin dilediklerinde alışveriş yapıp sinemada film seyrederken çocuklarını Macera Adası’nın güleryüzlü ve deneyimli ekibinin sorumluluğundaki oyun alanlarına bırakabilir, dilediklerinde ise tüm aile keyifli vakit geçirmek için Macera Adası aktivitelerinden yararlanabilmektedirler.

Macera Adası, 1 yaş itibariyle tüm çocukların katılabilecekleri yumuşak oyun alanları, 9 yaş itibariyle gençlerin ve yetişkinlerin katılabilecekleri Macera Köprüsü, Tırmanma Duvarı ve Lazer Arena’yla her yaşa hitap etmektedir.