LAZER ARENA

Lazer Arena 7 yaşından büyük çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin, maksimum 22 kişi olarak oynayabilecekleri özel ekipmanları, ses-ışık efektleri ve fantastik dekorlarıyla, dünya genelinde her gün yaklaşık 3 milyon kişinin oynadığı oldukça yaygın ve popüler olan bir strateji oyunudur.

Blacklight altında oynanan bu oyunda, katılımcılar en az 15 dakika sürelerde takım ruhunun ve kazanmanın keyfine varmaktadırlar. Yurtdışından getirilen özel dekorlar ve özel efektlerle, oyun sırasında alana verilen sis efekti ile bu deneyim zenginleştirilmiştir. Lazer Arena, tüm katılımcılarına; stresi yenme ve zorluklarla başaçıkabilme özelliklerini kazandırırken, katılımcıların bir takımla hareket edebilme, strateji kurma yetilerini geliştirir

Tüm şubelerimizde farklı özelliklere ve dekorlara sahip olan Lazer Arena’larımız labirent şeklinde panellerden, birçok gizlenme koridorundan ve engellerden oluşmaktadır. Pek çok laser tag oyunundan farklı olarak katılımcılar arena içerisindeki interaktif dekorlara karşı da mücadele vermektedirler.

Lazer Arena ile ilgili detaylı bilgi için www.lazerarena.com ’u ziyaret edebilir veya şubelerimizi arayabilirsiniz.

Lütfen rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.